Sencor SDA-110

Určenie
izbové

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Hľadal som obchod s komplexnou ponukou pre moju požiadavku.
    Tento obchod to mal všetko v ponuke a mal som s ním skúsenosti, tak so tovar objednal a som spokojný.

Určenie
izbové

Aktívna DVB-T anténa, interné umiestnenie, zisk 25 dB, pásmo VHF/UHF, polarizácia vertikálna/horizontálna, 2 teleskopické prúty (VHF a FM), nastavenie výkonu zosiľňovača, LED indikátor zapnutia, v balení adaptér 12V/100 mA, ---

Klasická izbová DVB-T anténa

UHF 470 - 870MHz

VHF 47 - 230MHz, FM

Impedancia 75 OHM

HDTV READY

Horizontálna polarizácia

Zabudovaný výkonný nízkošumový zosilňovač

Zisk 25dB

Plynulé nastavenie výkonu zosilňovača 2 teleskopické prúty pre lepší príjem VHF a FM

Napájanie 12V/100mA (adapter 220V/12V v balení)

Účastnícka šnúra súčasťou balenia

LED indikátor zapnutia

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

Hľadal som obchod s komplexnou ponukou pre moju požiadavku.