Evolveo TDE GT

Produkt nemá žiadne parametre.

s tovarom som spokojný

• , zakúpené v EDIS

• Ľahká, celkom dobrý príjem.
    • Dve skrutky pretočené.

Za tú cenu výborná (smerová) anténa. Obsahuje aj zosilňovač. Zopár detailov (2 pretočené skrutky) nezhoršujú celkovú kvalitu. Teda aspoň pre mňa.

• , zakúpené v OKAY.sk

produkt je vyrobeny z tenkeho materialu,treba davat pozor aby sa nieco nezlomilo

Produkt nemá žiadne parametre.

Klasická anténa s vysokým ziskom.

Zabudovaný zosilovač s externým napájaním a parametrami predurčujúcimi anténu pre použitie v oblastiach so slabým TV signálom. Produkt je vybavený LTE filtrom, ktorý odfiltruje signál mobilných operátorov a príjem TV signálu je tak úplne bez komplikácii.

Anténa zvláda príjem v širokom spektre 470-862MHz a umožní tak príjem všetkych TV kanálov.

Účinnosť premeny TV signálu na elektrický signál je 70-95% v závislosti na frekvencii signálu. Anténa je pripravena na príjem TV vo vysokom rozlíšení obrazu 4K/UHD. Ľahké nastavenie optimálnej polohy.

Uchytenie antény je jednoduché. Vďaka otočnému kĺbu je možné nájsť ideálnu polohu bez dodatočného povoľovania a uťahovania skrutiek.

Špecifikácia:

• 8,5m koaxiálny kábel, konektor F

4zákazníci neodporúčajú produkt

s tovarom som spokojný

• , zakúpené v EDIS

• Ľahká, celkom dobrý príjem.
    • Dve skrutky pretočené.

• Uplny cinsky nepodarok. Lacne materialy , nekvalitne spracovanie , velmi slaby prijem signalu. Aj ked material by mal byt hlinik , je zahadou ze po par mesiacoch sa objavila hrdza!!!

Nechal som sa ovplyvnit recenziami pri vybere anteny nakolko som nemal ziadne skusenosti a doplatil som na ne.
    Ak sa niekto rozhodne pre tuto antenu , odporucam mu zajst si do obchodu a pozriet sa na vlastne oci aky je to nekvalitny vyrobok !!!!

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• funguje jak ma
    • dost slaba konstrukcia
    • nepasovalo mi to na stoziar třeba improvizovat
    • nepisu na aky priemer trubky sa montuje
    • vertikalne nastavenie nula bodov :)
  • , zakúpené v OKAY.sk

Produkt nemôžem ohodnotiť nakoľko mi bol dodaný neúplný, chýbal tam otočný klb, a tak nemám ako ho namontovať t.j. o čo namo tovať a odskúšať ho. Tým, že mi nebol dodaný ten otočný klb, ktorý je vykreslený na prospekte, produkt nehodnotím.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• cena / vykon
    • je to vyrobene asi z alobalu, snáď vydrží

za malo peňazí sa oplatí tak na balkón, ja som ju dal na strechu tak neviem či ju vietor nezlame

• nic
    • Nesplnila očakávanie.

Produkt neodporucam
    Nesplnila to čo som očakával